Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved: Umm Latifa (in Saudi Kingdom) 2013-2009 http://kuchniaarabska.blogspot.com/
Przepisy i zdjęcia są dziełem autorki bloga, chyba że zaznaczono inaczej. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody zabronione.

Respect Copy rights - they are reserved. Copying and publishing any material from the blog, without a written permit from the author, forbidden.

O BLOGU i AUTORCE ciut


Szczerze mówiąc, nie lubię gotować i nie pretenduję do miana szefa kuchni :) - ale uwielbiam kuchnię arabską, zwłaszcza kuchnię mojej saudyjskiej teściowej obdarzonej wyobraźnią w kwestii łączenia smaków i przypraw. Siostra mego męża jest z wykształcenia specem od odżywiania, a jej ciasta i wypieki nie mają sobie równych. Na niniejszym blogu dzielę się z Państwem wszystkim, czego Saudyjki uczą mnie i czego sama się od nich uczę, pragnąc przybliżyć Arabię i kulturę arabską po prostu - od kuchni!  
Umm Latifa (w Królestwie Saudów)!
Uwaga: Blog uprzednio nosił nazwę "Kuchnia saudyjska" (i pod adresem www.kuchniasaudyjska.blogspot.com gościł, stąd też i na niektórych zdjęciach takowy adres widnieje), na "Kuchnię arabską" został przemianowany przez autorkę na skutek reorganizacji w sierpniu 2010 (i dlatego również zmienił adres).


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...