Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved: Umm Latifa (in Saudi Kingdom) 2013-2009 http://kuchniaarabska.blogspot.com/
Przepisy i zdjęcia są dziełem autorki bloga, chyba że zaznaczono inaczej. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody zabronione.

Respect Copy rights - they are reserved. Copying and publishing any material from the blog, without a written permit from the author, forbidden.

czwartek, 14 listopada 2013

internetowe piractwo

W internecie pojawiły się zdjęcia skradzione z mych obu blogów - Arabii oraz Kuchni Arabskiej - skradzione, albowiem zostały z nich usunięte me dane, dane autorki jak również adres bloga. Pozwolę sobie zatem przypomnieć, iż wszelkie zdjęcia publikowane na obu blogach, opatrzone adresem bloga oraz mymi danymi - Umm Latifa, objęte są prawami autorskimi - i należy poprosić autorkę o możliwość ich dalszego wykorzystania i nie jest dozwolone - usuwanie ze zdjęć informacji o tym, kto jest ich autorką i na jakim blogu zostały opublikowane.


6 komentarzy:

Magda C. pisze...

Nigdy nie zrozumiem, jak inni ludzie, użytkownicy mogą tak bezkarnie kraść cudzą własność i pracę. Smutne to... :(

Anonimowy pisze...

Też nie rozumiem jak można tak robić. Niestety ale jest coraz więcej takich sytuacji. Ludzie kradną zdjęcia innym i publikują jako swoje. Żenada.
Marzena

Shahzada KUCHNIA TURECKA pisze...

Wiem, że przez internet wiele nie można zrobić, ale ja bym pocisnęła temu kto skopiował fotki i usunął z nich adres bloga czy autorkę.

Z mojego bloga ktoś skopiował przepisy i podał je jako swoje bo nie widzę tam żadnej informacji, że przepis pochodzi z mojej strony. Co za CH**!!

Dubai Food pisze...

http://dubaifood.istore.pl/pl zapraszamy do sklepu internetowego i stacjonarnego :)

Marysia pisze...

No co za ****! Nie wierzę, do czego ludzie są zdolni :/..
Czekam jednak na więcej przepisów! A tymczasem jadę do http://www.roadamerican.pl/pl/imprezy-w-road/

Renia pisze...

Dlatego do fotografi i innym graficznych elemntów dodaje swój znak wodny:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...